Rekonštrukcia sály KD v Kráľovskom Chlmci

Mesto Kráľovský Chlmec sa začiatkom tohto roka rozhodlo pre celkovú rekonštrukciu svojej kultúrnej sály.

 

Kultúrna sála dostala nový šat v podobe kompletného látkového vybavenia - hlavná opona, zadný a stredný horizont, bočné šály harlekýn a sulfity a novej 45mm hrubej drevenej javiskovej podlahy a baletizolu.

 

Premena nastala predovšetkým po technickej stránke.

O osvetlenie hľadiska sa starajú dizajnové svietidlá CLS Emerald ako aj stmievateľné Proled LED pásy na stenách. Javisko je osvetlené svetlom reflektorov DTS SCENA 200 PCDTS SCENA 200 MZ FC a zadný horizont nasvietil LED Wash CLF ARES.

 

Pre kultúrny dom je samozrejme dôležité aj ozvučenie. Voľba padla na reproboxy od svetového výrobcu Yamaha a celý zvukový systém je možné ovládať analógovým mixážnym pultom. 

 

Nezabudlo sa ani na projekciu a pre väčšiu mobilitu bolo zvolené prenosné projekčné plátno  Gerriets Vario32 vo vlastnom hliníkovom ráme, ktoré možno jednoducho zbaliť do prenosnej tašky. Projektor BARCO G60-W8 spolu s media serverom GreenHippo NEVIS sa postarajú o dokonalý obraz.

 

Zadávatelia kládli tiež dôraz na akustiku v sále a pre jej zlepšenie sme inštalovali akustické panely ECLER, ktoré sú nielen funkčné ale aj estetické.

 

Sme radi, že sme boli súčasťou tejto premeny a kultúrnej sále v Kráľovskom Chlmci prajeme veľa spokojných návštevníkov.Kategória: Videoprojektory Opony, horizonty a baletizoly Hliníkové konštrukcie a pódiá Zvuková technika Svetelná technika
Dátum: 2021