Noc nádejí

Slovenská televízia odvysielala 12. decembra 2015 slávnostný galavečer nadácie Kvapka nádeje pod názvom Noc nádejí, ktorý prostredníctvom 5 skutočných príbehov, dojímavých stretnutí, krásnych piesní a pomocou štedrých darcov prináša nádej pre všetkých, ktorí bojujú s onkologickým ochorením.

Celý tento galavečer prebiehal v období adventu a preto sa aj scénografi snažili vytvoriť scénu, ktorá by vyznela príjemne, a priniesla divákom a účinkujúcim zážitok z celého večera.

Aj z tohto dôvodu naša spoločnosť navrhla pre plánovanú scénu použiť LED svietidla od dánskej spoločnosti s označením LD-5, ktorými je možné vytvárať rôzne efekty a je vhodný pre akékoľvek použitie.

Konkrétne pre tento program a jeho scénu bolo použitých 384 kusov spomínaného svetla LD-5, čím sa dosiahol úžasný výsledok. Vystúpenie každého hosťa malo osobité čaro aj vďaka rôznym  paletám farieb a efektov.

Celý tento večer vyznel nad očakávania. Veríme, že sa v slovenskej scénografii začne využívať stale viac podobných produktov.

 

 Kategória: Svetelná technika
Dátum: 2015