Mestská galéria Lipany

 

...Bola to výzva, ako urobiť z multifunkčnej sály Mestskej galérie v Lipanoch divadelný priestor.

 

V rámci požiadaviek sme potrebovali vytvoriť konštrukčný systém pre zavesenie svetelnej, zvukovej techniky, látkového vybavenia a kulís. V existujúcej sále a priestore javiska, ktorý je opláštený sadrokartónom, pod ktorým je veľká neznáma, sme sa rozhodli zostaviť samonosný hliníkový konštrukčný systém. Použili sme na to MILOS M290 quatro. Na hliníkovú konštrukciu sme upevnili koľajnice Doughty Studio Rail SIX TRACK pre látkové vybavenie Ascona 400 od firmy Gerriets. Konštrukcia slúži rovnako pre svetelnú a zvukovú techniku.

 

Svetelná technika, ktorej srdcom je ovládací pult zero88 FLX S24 riadi divadelné reflektory Spotlight PCLED 200Cameo STUDIO PAR64 RGBWA+UV.

 

Digitálny zvukový pult spolu s ozvučením ECLER VERSO 12P , ECLER VERSO SB115POHM KS3 na dozvučenie balkónov vytvára spolu s video projekciou príjemný audio vizuálny zážitok.

 

Video projekcia je riešená profesionálnym LASER DLP projektorom o sile 6500 lumen a rozlíšením WUXGA na projekčnej ploche Gerriets Opera.

 

Posúďte sami, či sa nám tento projekt podaril.

 

CITY LIGHT SLOVAKIA TeamKategória: Opony, horizonty a baletizoly Hliníkové konštrukcie a pódiá Zvuková technika Svetelná technika
Dátum: 2019