Chain Master Manuálne ovládače CM-801

Ovládače pre rozsiahle riggingové projekty, flexibilné pri používaní, pohodlné na obsluhu, všestranné vo svojej konfigurácii.

Flexibilné - rozšíriteľné - profesionálne

 

Ovládač pre rozsiahle riggingové projekty musí byť flexibilný pri používaní, pohodlný na obsluhu, všestranný vo svojej konfigurácii, aby sa prispôsobil požiadavkám individuálnej aplikácie, a schopný bezpečne a spoľahlivo implementovať operáciu aj pri zložitých štruktúrach.

 

S rôznymi  variantami a možnosťami spĺňa séria ChainMaster CM-801 tieto požiadavky. Portfólio završujú jednotlivé ovládače, centralizované alebo decentralizované skupinové ovládače, cestovné verzie, rádiom riadené jednotky a rozhrania pre ChainMaster ProTouch StageOperator alebo XYZ Control System, ako aj široká škála príslušenstva.

 

CM-801024

Ručný ovládač BGV-D8 4-kanálový diaľkový ovládač so 6 m káblom IN CEE-16/5, OUT 4x CEE-16/4 Pre reťazový kladkostroj do 1kW. Monitorovanie fázy, Monitorovanie smeru reťaze, Monitorovanie hlavného stýkača, Monitorovanie reverzného stýkača, Monitorovanie stýkača pre núdzové zastavenie, Viacjadrové výstupy na želanie. Zobrazenie smeru zdvihu pomocou 2-farebnej LED (červená / zelená)

 

 

CM-801028

Ručný ovládač BGV-D8 8-kanálový diaľkový ovládač so 6 m káblom IN CEE-32/5,OUT 8x CEE-16/4 Pre reťazový kladkostroj do 1kW vč. Monitorovanie fázy,Monitorovanie smeru reťaze, Monitorovanie hlavného stýkača, Monitorovanie reverzného stýkača, Monitorovanie stýkača pre núdzové zastavenie, Viacjadrové výstupy na želanie. Zobrazenie smeru zdvihu pomocou 2-farebnej LED (červená / zelená)

 

CM-801032

Ručné ovládanie BGV-D8 16-kanálové diaľkové ovládanie so 6 m káblom IN CEE-63/5, OUT 4x Viacjadrové (4-kanálové) Pre reťazový kladkostroj do 1kW. Monitorovanie fázy, monitorovanie smeru reťaze, monitorovanie hlavného stýkača, sledovanie reverzného stýkača, monitorovanie stýkača pre núdzové zastavenie