Barco UDM-4K15

4K UHD 3-čipový digitálny projektor DLP s laser - fosforovým zdrojom svetla ponúka svietivosť 15 000 lm

4K UHD 3-čipový digitálny projektor DLP s laser - fosforovým zdrojom svetla ponúka svietivosť 15 000 lm

 

  • Svietivosť:  14.000 ANSI lm / 14.500 centerI lm / 15.000 ISO / lm
  • Rozlíšenie: 3 840 x 2 400 (4 000 UHD) / 2 560 x 1 600 (natívne) / 5 120 x 3 200 (processing)
  • Oslňujúce farby prevyšujú Rec. 709 
  • Svetelný zdroj: laser phosphor 

 

Projektor UDM-4K15 je vybavený rozlíšením 4 000 UHD a výstupom 15 000 lúmenov, čím poskytuje pôsobivé 4K zážitky  s fascinujúcimi  farbami.

 

Prevádzková efektívnosť: 

 

Zdvihnite svoju kreativitu na bezprecedentnú úroveň s najširším posunom šošovky na trhu a rozsiahlym zoznamom ďalších periférnych zariadení, ktoré uľahčia  hladkú inštaláciu a integráciu  projektora do vášho nastavenia. Jedinečná  funkcia FLEX 2 spoločnosti Barco vám umožňuje vyladiť a uzamknúť úroveň jasu alebo rozlíšenie pre konkrétnu show. Modulárna konštrukcia  podporuje rýchlu údržbu a jednoduchú obslužnosť.

 

Pulzná elektronika:

 

Vďaka patentovanej technológii Barco Pulse Single Step Processing sa deformácia, škálovanie a spracovanie 4K UHD uskutočňujú iba v jednom kroku. Výsledok? Obrázky ostré ako britva, najnižšia latencia na trhu a kratšia doba tmy ako porovnateľné riešenia.

 

Konektivita:

 

Informačný panel Insights a vzdialený prístup k súborom umožňujú rýchlejšie a efektívnejšie riešenie problémov. Spravujte nastavenia jasu svojho projektora a sledujte prevádzkové podmienky kdekoľvek a kedykoľvek prostredníctvom zabezpečenej platformy typu cloud a integrovaného pripojenia 3G.

 

Dlhá životnosť:

 

Vďaka svojej  robustnosti  a inteligentným výberom materiálu má projektor vysokú životnosť. S  laserovým zdrojom fosforového svetla patria náklady spojené s lampou a údržba, ako aj blikanie obrazu, do minulosti. Vynikajúce integrované laserové chladenie spoločnosti Barco zabraňuje prehrievaniu a funkcia konštantného svetelného výstupu zaručuje konštantný jas a farbu počas celej životnosti projektora.