Barco ClickShare CSE-800

Bezdrátový systém, navrhnutý do moderných zasadacích miestností a konferenčných sál, ponúka vylepšené funkcie zabezpečenia, centrálnu správu a širšiu škálu možností konektivity – vrátane AirPlay, Google Cast podpory, apod.

Bezdrátový systém CSE-800, navrhnutý do moderných zasadacích miestností a konferenčných sál, ponúka vylepšené funkcie zabezpečenia, centrálnu správu a širšiu škálu možností konektivity – vrátane AirPlay, Google Cast podpory, apod.

 

ClickShare CSE-800 ponúka unikátne funkcie, vrátane zdieľania až 8 osôb, aické a manuálne moderovanieí, alebo funkciu  bielej tabule a poznámok.

 

CSE-800 je vybavený dvomi vstupmi a výstupmi HDMI. To znamená, že dochádza ku priamemu spojeniu so starším vybavením a jednoduchej integrácii s konferenčnými systémami, ale tiež to, že dva 4K UHD displeje môžu byť riadené z jednej základne. Dve sieťové pripojenia umožňujú oddelené aj súčasné pripojenie k viacerým sietiam a poskytujú naviac bezpečnosť a pohodlie pre uživateľov. CSE-800 zabezpečuje konektivitu k centrálnemu displeju a podporuje spoluprácu vďaka tomu, že obsah môže zdieľať až 8 osôb súčasne.

 

Funkcia moderovania bola navrhnutá pre použitie vo väčších konferenčných miestnostiach, kde viac osôb potrebuje súčasne zdieľať obsah. Moderátor môže ručne zvoliť, ktorý obsah sa zobrazí, aby se zabránilo rychlému prepínaniu displejov. Funkciu moderovanie možno kedykoľvek vypnúť a vrátiť systém ClickShare do normálneho prevádzkového režimu jednoduchým kliknutím na tlačítko.

 


  • 2x HDMI video výstup, až do kvality 4K
  • 2x HDMI video vstupy, až do kvality 4K
  • 4x ClickShare tlačítka / až do 64 pripojených uživateľov
  • Až 8 zdrojov môže byť zobrazené súčasne
  • AirPlay, Google Cast, MirrorOp, iOS app, Android app
  • Podpora duálnych sietí
  • Funkcie bielej tabule a poznámok