Sunlite SUITE 3

DMX ovládač osvetlenia

Tretia generácia softvérového balíka pre ovládanie DMX. Sunlite Suite 3 ponúka nové vzrušujúce funkcie, ako napríklad: nové GUI, nové okno cyklu, nový 3D vizualizér ...

 

Používateľské grafické rozhranie, ktoré sa pohodlnejšie používa v tmavom prostredí a poskytuje rýchlejší prístup k bežne používaným funkciám. Grafika Suite 3 obsahuje ikony s vysokým rozlíšením, návrat na panel s ponukami a ďalšie možnosti priblíženia, umožňujúce optimalizáciu pre dotykové obrazovky.

 

KLUBOVÉ OSVETLENIE

 

Vďaka svojej knižnici viac ako 3 000+ DMX svietidiel a konceptu stránok je Sunlite Suite 3 dokonalým ovládačom osvetlenia pre nočné kluby a bary.
Vďaka prepojeniu s MIDI ovládačom je softvér ešte výkonnejší a manipulácia s ním je jednoduchšia.

 

 

 

 

 

 

OSVETLENIE KONCERTU

 

Rýchly prístup k svetlám je základom pre ovládanie živých šou. To je dôvod, prečo môžu byť všetky softvérové ​​funkcie priradené MIDI kontroléru, aby bolo ovládanie rýchlejšie.
Navyše, programovanie svetelných scén pomocou paliet umožňuje prepnúť z pódia na pódium bez toho, aby sa musela show preprogramovať.

 

 

 

 

 

OSVETLENIE DIVADLA, KULTÚRNEHO DOMU

 

Scény, cue listy, manuálne alebo načasované crossfade ... V Sunlite Suite 3 je zahrnuté všetko, čo robí ovládanie osvetlenia divadla efektívnym a zrozumiteľným.
Asociácia MIDI ovládača ponúka viac možností ovládania pre živú prevádzku.

 

 

 

 

 

 

ZVUKOVÁ A SVETELNÁ SHOW

 

Svetlá, zvuk, video, fontány ... to všetko je možné synchronizovať pomocou časových osí Sunlite Suite 3.
Presuňte efekty do časových línií a nechajte ich synchronizovať pomocou časového kódu MTC alebo SMPTE.

 

 

 

 

 

 

 

 

SOFTVÉR NA OVLÁDANIE OSVETLENIA DMX SUITE SUNLITE 3

 

Tretia generácia softvérového balíka pre ovládanie DMX. Sunlite Suite 3 ponúka nové vzrušujúce funkcie, ako napríklad: nové GUI, nové okno cyklu, nový 3D vizualizér ...

 

Úplne nové používateľské grafické rozhranie, ktoré sa pohodlnejšie používa v tmavom prostredí a poskytuje rýchlejší prístup k bežne používaným funkciám. Grafika Suite 3 obsahuje ikony s vysokým rozlíšením, návrat na panel s ponukami a ďalšie možnosti priblíženia, umožňujúce optimalizáciu pre dotykové obrazovky.

 

NOVÉ DMX ROZHRANIA SUNLITE

 

Od jednoduchého SUNLITE-BC po výkonný SUNLITE-FC, stále existuje SUNLITE, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Vďaka technológii SUT (Smart Upgrade Technology) je možné všetky nové rozhrania SUNLITE kedykoľvek aktualizovať o ďalšie kanály DMX, univerzy Art-Net alebo softvérové ​​licencie ...

 

Sunlite Suite 3 je k dispozícii v EXPRESS a FULL režime. Používatelia expresného režimu si môžu kedykoľvek kúpiť rozšírenie FULL režimu pre svoje rozhranie .

EXPRESS
Ak pracujete v režime EXPRESS, Sunlite SUITE 3 neumožňuje použitie AUDIO/VIDEO, synchronizáciu s midi časovým kódom ani používanie časových spúšťačov. Napriek tomu môže režim EXPRESS stačiť pre väčšinu aplikácií.

FULL
Spúšťače času, multimédiá (AUDIO a VIDEO), synchronizácia časového kódu Midi. Všetko je k dispozícii, aby ste mohli využívať silu softvéru, nebudete si musieť kupovať žiadne rozšírenie. Režim FULL je vhodný, ak chcete vytvoriť plne synchronizovanú show.