ADB lighting MEMORACK 30

Inteligentná plne digitálna stmievacia jednotka pre 19″rack v dvoch prevedeniach: 12x3 kW alebo 6x5 kW.

Inteligentná plne digitálna stmievacia jednotka pre 19″rack v dvoch prevedeniach:  12x3 kW alebo 6x5 kW.

 

Výkonové jednotky sú vhodné pre nepretržitú prevádzku (3kW alebo 5kW na kanál) pri 35°C do 30kW.

 

Táto výkonovka pre rack & pack je navrhnutá pre profesionálne aplikácie na stage, pre televízne štúdia a architektonické osvetlenie, všade tam, kde sa do úvahy primárne berie vysoký výkon, kvalita, trvácnosť a spoľahlivosť. MEMORACK 15 je ideálny pre mobilné použitie, decentralizované stmievanie alebo pre rozšírenie už existujúcich inštalácii. Sú dostupné s uzamykateľným štandardným Hartingom, socapex, alebo CEBEC, Schuko alebo kompatibilné zásuvky strednej a východnej Európy.

 

Táto výkonová jednotka sa vyznačuje profesionálnym stupňom filtrácie 200 μs pre efektívne tlmenie hluku lámp. Obvody sú chránené proti náhodnému 400V vedeniu. Hard fired thyristory sú používané výhradne pre ovládanie halogénových lámp, odporových a induktívnych záťaží, rovnako ako transformátorov kŕmených nízko napäťovými lampami a fluorescentnými svietidlami s vhodným predradníkom.

 

Tiché ventilátory poskytujú efektívne chladenie a sú vybavené automatickým zastavením. Ochrana proti prehriatiu je postupným slabnutím stmievania.

 

Tieto výkonové jednotky su navrhnuté pre napájanie 230V / 400V Star 3NPE (TN-S Net), 50/60Hz. Každý stmievací okruh je chránený individuálne cez MCB  1P+N. Ovládané sú štandardným DMX 512/1990 signálom.

 

Programovanie a nastavenie funkcií:

 

  • 5 tlačidlová klávesnica, 12 znakový displej a užívateľský priateľné menu pre jednoduchý prístup ku všetkým funkciam stmievania
  • nastavenie funkcii môže byť limitované začiatočnou DMX adresou
  • lokálne ovládanie pre tvorbu a ukladanie 20 cue
  • individuálny výber adresy stmievania (patch), normy, vyhladenia a znižovacieho faktora napätia
  • 10 noriem stmievania (1 je užívateľsky programovateľná)
  • profesionálna norma filtrácie