Swefog Duramax Intellahazer 1K8

Hazer osadený v heavy-duty prepravnom kufri 19’’ x 4U, vyrobená špeciálne pre potreby rentalu. Hmlovinu vytvára z troch typov kvapalín: XTR (extra light – extra riedka), MD (medium – stredne hustá) a HD (high density – s vysokou hustotou), bez potreby manuálneho nastavenia.

Hazer osadený v heavy-duty prepravnom kufri 19’’ x 4U, vyrobená špeciálne pre potreby rentalu.

 

Z rady hazerov využívajúcich kvapaliny na vodnej báze produkuje hmlovinu v najvyššom výkone. Hmlovinu vytvára z troch typov kvapalín: XTR (extra light – extra riedka), MD (medium – stredne hustá) a HD (high density – s vysokou hustotou), bez potreby manuálneho nastavenia.

 

Pri prevádzke využíva výkonný ventilátor s nastaviteľnou rýchlosťou od 10-100%. Integrované vertikálne vlnovody 0-45° umožňujú bezproblémovo nastaviť smer výstupu hmloviny.

 

Intellahazer 1K8 už klasicky využíva zabudovaný zberník kvapaliny Bag-In-Box (SmartBiB), ktorý je 100% nepriepustný, vďaka čomu je možné zariadenie skladovať či prepravovať v akejkoľvek pozícii.

 

Úroveň množstva kvapaliny v zariadení zistíte jednoducho cez nasvietenú priehradku. Hazer je taktiež vybavený podsvieteným displejom a tlačidlami, PowerCON konektorom pre 230V a úplným DMX ovládaním (+ 0-10V analóg).

 

Výstupná hlavica vytvára široký prúd hmloviny a redukuje hlučnosť, zatiaľ čo integrovaný zásobník pre zachytávanie kondenzácie s vymeniteľnou utierkou udržiava hazer čistý. 


  • Objem nádrže na kvapalinu: 5L
  • Čas zahrievania: max. 4 min
  • Typ kvapaliny: Swefog Neutral-Pro (XTR, MD a HD)
  • Prevádzkové napätie: 230V, 50Hz
  • Rozmery prepravného kufra: D 54,5cm x Š 67cm x V 21,5cm
  • Hmotnosť: 25kg