Stratas 03

Reflektor 03 bol špeciálne vyvinutý pre osvetlenie vitrín v múzeách a galériach. Jedná sa o veľmi flexibilný zapustený mini LED reflektor bez UV žiarenia, takže je ideálny pre osvetlenie vzácnych artefaktov a exponátov.

Nastaviteľné LED osvetlenie.

 

Stratas.03 bol špeciálne vyvinutý pre osvetlenie vitrín v  múzeách a galériach. Jedná sa o veľmi flexibilný zapustený mini LED reflektor bez UV žiarenia, takže je ideálny pre osvetlenie vzácnych artefaktov a exponátov.

 

Svietidlo je navrhnuté so širokou škálou optiky a LED modulov, to všetko vychádza zo štandardného 20mm priemeru LED reflektoru. Poloha LED reflektoru je nastaviteľná cez skrutkový závit, ktorý umožňuje veľmi jemné zaostrenie svetelného lúča pre zvýraznenie malých exponátov.

 

Stratas.03 je štandardne dodávaný s odnímateľným 15mm nástavcom proti oslneniu. Šikmý a extra hlboký nástavec proti oslneniu  sú k dispozícii na vyžiadanie. Zmeny môžete urobiť bez použitia náradia. Každé svietidlo je vyrobené podľa najvyšších štandardov kvality z eloxovaného hliníka.

 


  • zdroj svetla: Luxeon T modul: CRI>95, 700 mA, 160lm, 82lm / W, 3000K teplá biela.
  • Nastaviteľné zaostrenie lúča pomocou skrutkového závitu
  • bez UV a infračerveného žiarenia
  • rôzne príslušenstvo vrátane rôznych optík (14 ° / 20 ° / 30 ° / 55 ° 38x17 °), nos, nástavce proti oslneniu sú k dispozícii na vyžiadanie
  • 30˚ vertikálny náklon a otáčanie o 360˚ 
  • k dispozícii v striebornom alebo čiernom eloxovanom prevedení (ďalšie eloxované farby sú k dispozícii na vyžiadanie)