Milos Pódiový systém S10

Špičkové pódium, ideálne pre akúkoľvek veľkosť živých koncertov a vystúpení

Pódiový systém S10 poskytuje užívateľom špičkové pódium, ideálne pre akúkoľvek veľkosť živých koncertov a vystúpení. Pódium sa vyznačuje elegantným extrudovaným hliníkovým profilom, ktorý znižuje celkovú hmotnosť bez zníženia nosnosti, ktorá je štandardne 750 kg/m2.
S10 obsahuje univerzálny systém na zaistenie nôh, ktorý umožňuje pripojenie širokej škály nôh (štvorcový aj rúrkový prierez) k pódiovej doske. Tvrdá konštrukcia z 12mm brezovej preglejky s protišmykovým  povrchom z hexagripu poskytuje dlhotrvajúcu trvanlivosť a bezpečnosť a plne vyhovuje normám DIN 15921.

 

Vďaka dopytu zákazníkov sú pódiové dosky S10 v dvoch povrchových úpravách - Hexagrip alebo Black Paint. Obe povrchové varianty sú k dispozícii na všetkých tvaroch a veľkostiach pódia S10.
 

  • Vnútorný / vonkajší protišmykový povrch Hexagrip je na 12 mm brezovej preglejke. Poskytuje zvýšenú trakciu počas náročných výkonov a dokonca aj za mokra.
  • Čierna maľovaná plocha Black Paint je povrch pódia na topoľovej preglejkovej  doske s hrúbkou 12 mm.Táto povrchová úprava je tiež odolná proti vode pre bezpečné použitie v interiéri aj exteriéri. Výhodou tohto prevedenia je, že môže byť natieraný na konci každej sezóny alebo z času na čas v priebehu roka, aby zakryl škrabance a odreniny.
     

 

Pódiový systém S10 obsahuje okrem základnej dosky 2 x 1m celý rad pódiových dosák s rôznymi rozmermi (2 x 0,5m, 1 x 1m, 1 x 0,5m) aj rôznymi tvarmi (oblúk, lichobežník, rôzne trojuholníky) na vytvorenie pódia podľa požiadaviek zákazníka.


  • ľahká preglejková protišmyková brezová doska  Hexagrip s hrúbkou 12 mm alebo ľahká preglejková topoľová doska Black Paint s hrúbkou 12 mm
  • vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie   
  • až do výšky 1500 mm  
  • výška profilu pódiovej dosky 90 mm 
  • nosnosť 750 kg / m2