40 rokov spoločnosti DTS

Brilantný príbeh talianskej kvality

 

Spoločnosť DTS bola založená v roku 1980 a je lídrom v oblasti profesionálneho dizajnu osvetlenia. Na základe vášne a rozsiahlych skúseností vytvárajú a vyrábajú jedinečné reflektory a svetlá pre zábavný aj architektonický trh.

 

 

Spoločnosť DTS, založená ako rodinný podnik, vlastní 3 výrobné závody (spolu 12 000 metrov štvorcových) a predáva po celom svete do viac ako 70 krajín.

 

Krok za krokom sa vyvíjajú, aby vždy predvídali potreby trhu a svojich klientov. V posledných rokoch sa hlavné podnikanie spoločnosti DTS vyvíjalo viac so zameraním na riešenia pre dynamické osvetlenie. Neustále pracujú na zlepšení kvality svetla a farieb reflektorov a na ponúkaní jedinečných riešení pre scény, divadlo a touring

 

Všetky výrobné fázy sú v Taliansku - od koncepcie po montáž a takisto všetci dodávatelia spoločnosti pôsobia v rovnakom regióne. Výsledkom je široká škála inovatívnych produktov s bezkonkurenčnou kvalitou, ktorá je potvrdená certifikáciou ISO 9001: 2015 a uznávaná rastúcim počtom architektov, dizajnérov, osvetľovačov a distribútorov.

 

 

 

 

A ešte čerešnička na záver

 

DTS už čoskoro predstaví Synergy 7 Profile, novú rotačnú hlavu, ktorá sa vďaka svojej sile a elegancii stane v DTS tíme pohyblivých hláv „číslom 1“. S výkonom až 55 000 lumenov ponúka Synergy 7 neuveriteľnú univerzálnosť a slobodu použitia. O všetkom Vás budeme informovať.